• Wydarzenia sportowe

• Sztafetowe biegi przełajowe

• W dniu 22.09 uczniowie Naszej szkoły  brali udział w sztafetowych biegach przełajowych na stadionie lekkoatletycznym w Tychach. W zawodach brali udział uczniowie tyskich szkół podstawowych w kategorii klas IV – VI dziewcząt i chłopców rywalizując na dystansie 6x 750 metrów.

Naszą szkołę reprezentowali: Liliana Bogusław, Vanessa Kata, Zuzanna Gach, Natalia Kempny, Julia Grabowska, Zuzanna Pręcikowska Piórko, Aurelia Droździel, Zofia Doboszyńska, Klaudia Łechtańska, Dawid Matuszak, Łukasz Środowski, Maksymilian Ruciński, Daniel Jakubek, Tomasz Kubiak, Bartosz Kohut, Tymon Wenklar.

• O krok od medalu

Kolejne rozgrywki międzyszkolne, w ramach Igrzysk Dzieci, za nami. Tym razem rywalizowałyśmy w unihokeju.

Wszystkie chętne drużyny z tyskich szkół podstawowych stawiły się w SP nr 10 w Tychach.

Zawody dostarczyły nam (jak zwykle) mnóstwo emocji. Po rozegraniu meczów w grupie, przyszedł czas na grę o III miejsce...niestety medalu nie udało nam się zdobyć.

Nowe doświadczenie i...ogromny niedosyt zostaną z nami.

Naszą zgraną grupę tworzyły: Klaudia Łechtańska (6a), Zosia Doboszyńska (6a), Laura Buczko (6a), Sara Pokorska (6a), Marta Rogalska (6a), Aurelia Droździel (6a) i Zuzia Pręcikowska-Piórko (6b).

Ze sportowym pozdrowieniami dziewczyny z panią Asią:)

Dziewczyny z SP 11 pod koszem!

Kolejne rozgrywki sportowe za nami.

Tym razem, w ramach Igrzysk Dzieci, rozegrałyśmy koszykarskie zawody.

W naszej grupie znalazły się szkoły SSP 19, SP 37 i STO. W pierwszym meczu, po wyrównanej
          i pełnej emocji walce, przegrałyśmy z dziewczynami z SSP 19 – 26:22. Ale już w następnym, zdeklasowałyśmy rywalki z SP 37 – 50:8.

Pozostał mały niedosyt ponieważ tylko pierwsze miejsce z grupy awansowało do miejskiego finału.

Mamy ogromną motywację aby w przyszłym roku powalczyć o mistrzostwo!

Naszą szkołę reprezentowały: Klaudia Łechtańska (6a), Aurelia Droździel (6a), Sara Pokorska (6a), Marta Rogalska (6a), Zofia Doboszyńska (6a), Paulina Sroka (6a), Zuzanna Pręcikowska-Piórko (6b), Zuzanna Gach (5b), Vanessa Kata (5a) i Alicja Karmańska (4a).